Меню
м. Харків, пр. Ювілейний 54А
Наша адреса:
м. Харків, пр. Ювілейний 54А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб -Вс - вихідний

Про нас

Bolyar (Боляр) - це роздрібний інтернет магазін.Бренд вже давно існує на ринку, він був заснований в 2002 році, і з тих пір успішно розвивається в напрямку елегантних, стильних нарядів для жінок.
Конкурентні переваги компанії Bolyar (Боляр):
Інтернет магазин болярами веде свою діяльність тривалий час, і завдяки цьому має колосальний досвід в сфері продажу одягу. Команда бренду йде в ногу з часом, стежить за актуальними течіями моди і сучасних тенденцій, впроваджує в роботу нові технології.

Співпрацюємо тільки з перевіреними українськими проізводітелямі.свою одяг, використовуючи високотехнологічне, надійне обладнання, яке закуповує у провідних компаній.

Тисячі задоволених покупців.

Куртки, пальто, плащі та інша продукція - це поєднання прийнятною вартістю і бездоганної якості. Вища цінність компанії - це її клієнти, а основна мета - зробити все можливе, щоб вони залишилися задоволеними. Для цього невпинно покращується сервіс, рівень обслуговування, пропонуються нові послуги, вдосконалюється сайт.

Чому вигідно співпрацювати з брендом Bolyar(Боляр):

Клієнти і партнери компанії Bolyar (болярами) завжди отримують більше, ніж просто хороший товар. Роблячи вибір на користь цього бренду, покупці мають можливість придбати стильний одяг бездоганної якості. Також компанія пропонує доставку в будь-який населений пункт країни, де є відділення Нової пошти, Укрпошти. Для жителів Харкова можлива адресна доставка кур'єром. Замовлення виконуються в найкоротші терміни, оскільки компанія має власний склад і вони практично завжди є в наявності.

Важливий і сервіс, адже від уважності, компетенції та доброго ставлення залежить враження від покупки в цілому. Менеджери компанії обслуговують своїх покупців на вищому рівні, консультують по товару, відповідають на всі питання і допомагають підібрати потрібний розмір. За роки своєї діяльності компанія знайшла репутацію чесної, порядної продавця. Всі ситуації, що виникають у наших покупців, наприклад, виміру розміру, вирішуються оперативно і на користь клієнта.