Пн-Пт с 9:00 до 18:00

Ваш кошик порожній!

Доставка і Оплата

Компанія Bolyar висловлює щиру подяку своїм покупцям за довіру та співпрацю. Ми сподіваємось,що і надалі будемо вашими надійними постачальниками верхнього одягу. Наш інтернет-магазин пропонує своїм покупцям такі умови оплати.

Готівковий розрахунок.

Такий спосіб можливий при покупці товарів в торгівельно-виставковому залі компанії. Точну адрес, години роботи та телефони, за якими з нами можна зв’язатися, ви знайдете у розділі сайту «Контакти».

Безготівковий розрахунок.

Даний спосіб розрахунку підійде для фізичних осіб, а також для тих, хто представляє юридичні організації, які переводять кошти за товари безготівковим розрахунком через банківську систему. Коли на сайті сформована заявка, менеджер магазину надсилає рахунок-фактуру, де вказаний весь замовлений товар. Після здійснення оплати кошти потрапляють на рахунок компанії, і після цього починається виконання замовлення. Термін його виконання залежить від кількості товару та його наявності на складі. Коли замовлення сформоване, його передають співробітникам служби компанії, і додають до замовлення всі необхідні документи.

Розрахунок банківською карткою.

Щоб оплатити своє замовлення, можна використати корпоративну карту Приват Банку «Visa» або «MasterCard». Здійснювати оплату потрібно після того, як менеджер сайту узгодив замовлення телефоном чи електронною поштою.

Розрахунок при отриманні товару

Коли замовлення оформлене і узгоджене з менеджером сайту, товар страхується і передається у відділення Нової пошти. При його отриманні ви можете оглянути одяг, і лише після цього прийняти рішення про покупку. Майте на увазі, що в такому випадку служба доставки додатково стягує 0.5-2% від суми. Це оплата за пересилання коштів відправнику.

 

Доставка товару

Обираючи наш інтернет-магазин, ви маєте можливість придбати продукцію бездоганної якості, а також отримати високий рівень обслуговування. Менеджери сайту відповідально ставляться до кожного замовлення і дбають про кожного клієнта. Налагоджений сервіс відчувається на кожному рівні. Перед відправкою товар ретельно оглядається працівником складу, а доставка здійснюється в максимально короткі терміни. Ми відправляємо замовлення по всій Україні – у населені пункти, де є відділення Нової пошти. В Харкові можна отримати товар на вказану адресу, його привезе наш кур’єр.

Отримуючи замовлення, покупець повинен оглянути його на предмет браку, перевірити розмір і комплектацію. Претензії можна пред’явити лише в момент передачі товару.

 

Наші гарантії

Перед відправкою товар страхується на суму його вартості, в цю суму також входить оплата за доставку. Якщо товар втрачено або пошкоджено, матеріальну відповідальність несе служба доставки. Наш інтернет-магазин вдячний своїм покупцям за їх вибір, тому для постійних клієнтів діють акції, знижки та бонуси.

У разі виникнення питань з приводу повернення продукції звертайтесь до нас за електронною адресою sales@bolyar.com.ua