Меню
м. Харків, пр. Ювілейний 54А
Наша адреса:
м. Харків, пр. Ювілейний 54А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб -Вс - вихідний

Оплата

Компанія Bolyar висловлює щиру подяку своїм покупцям за довіру та співпрацю. Ми сподіваємось,що і надалі будемо вашими надійними постачальниками верхнього одягу. Наш інтернет-магазин пропонує своїм покупцям такі умови оплати.

Готівковий розрахунок.

Такий спосіб можливий при покупці товарів в торгівельно-виставковому залі компанії. Точну адрес, години роботи та телефони, за якими з нами можна зв’язатися, ви знайдете у розділі сайту «Контакти».

Безготівкоaвий розрахунок.

Даний спосіб розрахунку підійде для фізичних осіб, а також для тих, хто представляє юридичні організації, які переводять кошти за товари безготівковим розрахунком через банківську систему. Коли на сайті сформована заявка, менеджер магазину надсилає рахунок-фактуру, де вказаний весь замовлений товар. Після здійснення оплати кошти потрапляють на рахунок компанії, і після цього починається виконання замовлення. Термін його виконання залежить від кількості товару та його наявності на складі. Коли замовлення сформоване, його передають співробітникам служби компанії, і додають до замовлення всі необхідні документи.

Розрахунок банківською карткою.

Щоб оплатити своє замовлення, можна використати корпоративну карту Приват Банку «Visa» або «MasterCard». Здійснювати оплату потрібно після того, як менеджер сайту узгодив замовлення телефоном чи електронною поштою.

Розрахунок при отриманні товару

Коли замовлення оформлене і узгоджене з менеджером сайту, товар страхується і передається у відділення Нової пошти. При його отриманні ви можете оглянути одяг, і лише після цього прийняти рішення про покупку. Майте на увазі, що в такому випадку служба доставки додатково стягує 0.5-2% від суми. Це оплата за пересилання коштів відправнику.