Доставка та оплата

Оплата:


Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок може бути проведений через банк або через розрахунковий рахунок вашого бізнесу. Після оформлення замовлення, наш менеджер надішле вам рахунок-фактуру через факс або електронну пошту, яку ви зможете оплатити. Замовлення доставляється тільки після отримання нами платежу.


Оплата карткою онлайн

Оплата карткою (Visa або MasterCard) на нашому сайті є зручним варіантом. Замовлення доставляється тільки після підтвердження оплати. Пам'ятайте, що лише особа, на ім'я якої було оформлено замовлення, може отримати товар, тому не забудьте взяти паспорт.


Оплата при отриманні

Ви також можете оплатити готівкою при отриманні товару від кур'єра або при виборі доставки через "Нову пошту". Зауважте, що оплата здійснюється після перевірки вмісту посилки. 


 Доставка:

«Нова Пошта» до відділення

Зазвичай доставка займає 1-3 дні. Після відправлення вам надійде SMS з номером відправлення. Точну дату отримання можна перевірити на веб-сайті «Нова пошта». Вартість доставки згідно з тарифами «Нова Пошта».

Перед відправкою ми перевіряємо і страхуємо всі товари. При отриманні перевірте комплектацію та стан товару в присутності співробітника «Нова пошта». В разі проблем складіть акт невідповідності.

При заборі замовлення обов'язково матимете при собі особистий документ, такий як паспорт або водійські права. Тільки особа, на яку замовлення було зроблено, може отримати передоплачений товар.

«Укрпошта» до відділення

Після того, як ми відправимо ваше замовлення, вам прийде SMS з номером відправлення. Для визначення точної дати отримання перейдіть на веб-сайт «Укр Пошта». Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів «Укр Пошта».

Підготовка до відправки включає в себе ретельну перевірку і страхування кожного товару. Ми рекомендуємо вам уважно перевірити замовлення при отриманні в присутності представника «Укр Пошта». У випадку будь-яких невідповідностей зробіть запис в акті невідповідності.

При отриманні замовлення обов'язково потрібно пред'явити особистий документ - паспорт або водійське посвідчення. Зверніть увагу, що передоплачені товари може отримати лише особа, на ім'я якої була оформлена доставка.

Iнші варіанти:

Якщо ви розглядаєте інший варіант доставки, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном або надішліть лист на електронну пошту.